Měna:
Nákupní košík  0 položky - 0.00CZK
 
Úvod ::  Jak nakupovat

Jak nakupovat

Návrat a výměna informací
Jako náš zákazník se domníváme, že byste se měli na nákup zakusit. Poskytujeme vám podrobné popisy a obrázky, abyste mohli informovaně rozhodnout spolu s přátelskou zákaznickou podporou nepřetržitě. www.ateliera3b.cz s důvěrou vědět, že naše položky jsou podpořeny naší 100% zárukou vrácení peněz. Pokud obdržíte položku, která není popsaná výše, vrátíme 100% kupní ceny a veškeré náklady na dopravu, které jste mohli vzniknout.

Návratová politika

1. Položky můžete vrátit do 7 dnů od nákupu
Musí být vráceny s původním obalem. Při vrácení zboží se důrazně doporučuje, abyste získali důkaz o vyslání. Nemůžeme přijmout odpovědnost za parcely ztracené v tranzitu.

2. Všechny objednané položky jsou správné položky, které si vyberete zde
Slibujeme vám, že máte správný balíček. Poplatky za dopravu a manipulaci jsou nevratné.

3. Nezahrnujeme náklady na dopravu z výnosů nebo výměn
Nebudete zodpovědní za náklady na dopravu a manipulaci. Dále doporučujeme, abyste přidali sledování a pojištění pro svou vlastní ochranu, protože nemůžeme být zodpovědní za ztracené zásilky.

4. Okamžitá refundace ceny zboží bude vydána po obdržení všech výše uvedených informací.
Kreditní karta použitá při původním nákupu bude připsána s původní cenou. Zatímco ve skutečnosti budete mít náhradu ve výši 95% původní ceny, protože ostatní 5% bude účtovat banka. Náhrada bude zaslána na váš účet kreditní karty do 5-10 dnů od obdržení výnosů. Pokud dojde k nějakým problémům s vrácením platby, bude vás kontaktovat člen týmu zákazníků.

5. Prosím, kontaktujte nás s vaším ID zakázky, abyste získali pomoc
Před odesláním položek je nutné nás kontaktovat. Všechny položky, které nám byly zaslány, musí být v původním stavu. Není opotřebovaný, změněný nebo umytý, se všemi štítky připevněnými. Opotřebené nebo špinavé předměty se vám vrátí zpět.

Exchange Policy

Všechny naše produkty jsou pokryty 15denní zásadou výměny.
Pokud si uvědomíte, že jste udělali chybu a chcete zrušit objednávku, nebo pokud byste měli obdržet položku, kterou jste objednali, která je vadná, poškozená nebo ne, co jste objednali, kontaktujte nás co nejdříve. Všechny položky, které nám byly zaslány, musí být v původním stavu. Není opotřebovaný, změněný nebo umytý, se všemi štítky připevněnými. Opotřebené nebo špinavé předměty se vám vrátí zpět.
Poznámka:
Po odeslání produktů nemusí být objednávka možné zastavit. Pokud se chcete vrátit nebo vyměnit, jste odpovědní za poštovné. Takže buďte opatrní při zadávání objednávky a ujistěte se, jaké položky chcete koupit.
Pošlete prosím svou žádost o vrácení nebo výměnu e-mailem na adresu serviceonline.cindy@gmail.com s požadovanými informacemi a my vám zašleme podrobnosti o tom, jak vrátit vrácené položky zpět na vrácení nebo výměnu, obvykle do 24-48 hodin.
zpět
Copyright © 2020 www.ateliera3b.cz. All Rights Reserved